вторник, 2. јуни 2020. Вести денес: 110
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

ФОТО: Ирина Шаек во врска со познат холивудски заводник?

ФОТО: Ирина Шаек во врска со познат холивудски заводник?

Супермоделот Ирина Шаек е фатена од папараци со своето ново момче на прошетка во Њујорк, поточно во Менхетн, пренесува „Дејли Меил“.

Поранешната сопруга на глумецот Бредли Купер е забележана заедно со холивудскиот заводник Вито Шнабел (33).

Toj е познат по тоа што има обичај да излегува со манекенки и глумици кои се барем неколку години постари од него – Лив Тајлер, Хајди Клум, Ел Мекфирсон, Деми Мур… Исклучок, можеби, беше неговата врсничка Амбер Хард.

Неговата, наводна, нова девојка е една година повозрасна од него. Момчето се занимава со продажба на уметнички дела.

Коронавирус