среда, 28. септември 2022. Вести денес: 144
home Познати

ФОТО: Ирина Шаек и Канје Вест во врска, љубовта потврдена со папарацо фотографии

ФОТО: Ирина Шаек и Канје Вест во врска, љубовта потврдена со папарацо фотографии

По шест години брак со Ким Кардашијан, со која има четири деца, раперот Канје Вест повторно е заљубен.

Врската за која се шушка со недели, сега е потврдена со папарацо фотографии. Имено, 44 годишниот Вест е снимен во романтична прошетка со 35 годишната Русинка, Ирина Шаек со која во моментот ужива во Франција.

Парот отседнал во луксузен хотел каде ноќевање чини 1.100 долари, а тука го прославија и неговиот 44 роденден.

На новите заеднички фотографии парот ужива во прошетка, а славиот рапер не ја трга насмевката од лицето додека е во друштво со рускиот супермодел.

Ирина беше во четири годишна врска со актерот Бредли Купер со кого има ќерка, а претходно беше во врска со фудбалерот Кристијано Роналдо.

Најнови вести

Коронавирус