понеделник, 6. јули 2020. Вести денес: 9
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Познати

ФОТО: Инстаграм се руши, Џеј Ло ги збудале мажите

ФОТО: Инстаграм се руши, Џеј Ло ги збудале мажите

Пејачката и актерка Џенифер Лопез ги израдува мажите ширум светот откако објави нова фотографија на Инстаграм.

Џеј Ло, иако е во педесетите години, има одлична фигура на која може да и позавидат многу млади жени. Овој пат таа се сликаше во бел дводелен костим за капење кој го истакнува нејзиното тело.

-Опуштена сум и со наполнети батерии, одговори на еден коментар Џеј Ло.

 

View this post on Instagram

 

Relaxed and recharged. 🤍

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

Парламентарни избори 2020