петок, 30. септември 2022. Вести денес: 0
home Познати

ФОТО: Имала 110 килограми додека била бремена, а потоа се преполовила!

ФОТО: Имала 110 килограми додека била бремена, а потоа се преполовила!

Иако целиот свет зборува за промената која Адел ја направи, изненади и пејачката Џесика Симпсон која својата линија по породување ја доведе до совршенство. Имено, таа во бременоста достигнала дури 110 килограми, а потоа се преполовила и покажала како изгледа по градник и шорц.

Нејзиниот тренер открил дека осмислил план како пејачката ќе ослабе.

-Не правевме никакви екстремни диети, ниту програми за вежбање. Се договоривме дневно да прави 12 илјади чекори , секој ден пред да легне во кревет. Потребни ѝ се 7 часа сон, барем 1 час дневно без технологија, објаснил тој.

Коронавирус