недела, 2. октомври 2022. Вести денес: 0
home Познати

ФОТО: Има 53 години и два сина, а кога ќе се соблече во бикини двојно помладите и завидуваат!

Австралиската убавица коjа е во шестата деценија од животот, има тело на кое многу можат да подзавидат.
ФОТО: Има 53 години и два сина, а кога ќе се соблече во бикини двојно помладите и завидуваат!

Славната манекенка Ели Мекфирсон како да не старее.

Австралиската убавица коjа е во шестата деценија од животот, има тело на кое многу можат да подзавидат.

@ellemacphersonbody “Net” in khaki

A post shared by Elle Macpherson (@ellemacphersonofficial) on

Ели се сликала во бикини и покажала каква линија има во 54. година од животот.

Инаку Ели ја открила тајната на нејзината линија.

End of a great day @superelixir ? @bushandocean

A post shared by Elle Macpherson (@ellemacphersonofficial) on

– Треба да пронајдете барем 45 минути движење, па макар и тоа да е едноставно. Шетајте го кучето, оставете го автомобилот дома и движете се до работа – рекла убавата Австралијанка и додала дека здраво се храни и дека сака да вежба во природа.

Најнови вести

Коронавирус