среда, 28. септември 2022. Вести денес: 164
home Познати

ФОТО: Има 51 година, а сите воздивнуваат по нејзиниот изглед

Сите се едногласни: Синди изгледа неодоливо за своите години.
ФОТО: Има 51 година, а сите воздивнуваат по нејзиниот изглед

Иако има 51 година, Синди Крафорд продолжува да изгледа зачудувачки.

Моделот, кој ја започна својата кариера во 1980-тите, учествуваше во фото-сесија  за француското списание Мадам Фигаро.

Фотограф е Дејмон Бејкер кој вели:

-Ќе започнеме во 2018 година со наслов на Синди Крафорд. Фотографирање на Синди – тоа е магично. Ви благодариме што верувавте во мојот вкус и ми давате креативна слобода.

Сите се едногласни: Синди изгледа неодоливо за своите години.

 

Најнови вести

Коронавирус