недела, 7. март 2021. Вести денес: 84
home Познати

ФОТО: Икарди не може да дојде во преден план, Ванда повторно се разголе

ФОТО: Икарди не може да дојде во преден план, Ванда повторно се разголе

Мауро Икарди игра одлично во ПСЖ, веќе наголемо се зборува за негов трансфер во текот на летото, но аргентинскиот интернационалец никако не може да излезе во преден план од неговата сопруга Ванда Нара.

 

View this post on Instagram

 

San valentino ya terminó ? ?

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

Во екот на шпекулациите за неговата иднина, таа на Инстаграм објавува свои фотографии на кои е речиси гола или во сексипилно издание.

Најнови вести

Коронавирус