четврток, 28. јули 2022. Вести денес: 181
home Познати

ФОТО: И кога помисливме дека сме виделе се од неа, Карлеуша не демантира, пејачката во досега најпровокативното издание

ФОТО: И кога помисливме дека сме виделе се од неа, Карлеуша не демантира, пејачката во досега најпровокативното издание

И кога помисливме дека Карлеуша го достигнала врвот, денес таа повторно не демантираше.

Имено Јелена Карлеуша изминативе денови е чест гостин во Македонија, а нејзиниот провокативен стајлинг беше дел и од нејзините настапи низ државава.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jelena Karleuša (@karleusastar)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jelena Karleuša (@karleusastar)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jelena Karleuša (@karleusastar)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jelena Karleuša (@karleusastar)

Таа со приватен авион допатува во Македонија од каде испрати порака „Здраво Македонија“.

Најпрво во Битола, а потоа во Струмина, Карлеуша ги наполни дискотеките низ Македонија.

Но она што денес го објави беше најпровокативниот стајлинг кој некогаш таа го носела. Бикини во форма на долар и ги покриваат брадавиците на градите.

 

Коронавирус