четврток, 30. март 2023. Вести денес: 132
home Познати

ФОТО: И Игор Џамбазов ја „истетовира“ својата грешка и тоа под стомакот- „Секој со своите гревови“

ФОТО: И Игор Џамбазов ја „истетовира“ својата грешка и тоа под стомакот- „Секој со своите гревови“

Македонскиот шоумен Игор Џамбазов, на социјалните мрежи честопати објавува приватни фотографии, но и често знае да се пошегува и да не насмее со неговите објави.

По бројните реакции за Тамара Тодеска која ги истетовира стиховите од македонската химна откако претходно рече дека било грешка и Џамбазов објави дека и тој има „тетоважа“, или „своја грешка“.

Тој во свој стил се пошегува и на стомакот со пенкало напиша „шток“, па напиша „секој со своите гревови“.

Се разбира следеа низа коментари и лајкови.

 

View this post on Instagram

 

Секој со своите гревови…

A post shared by Игор Џамбазов (@igordzambazov) on

Најнови вести