понеделник, 28. ноември 2022. Вести денес: 164
home Познати

ФОТО: Хајди Клум во врска со 16 години помладиот познат музичар?

ФОТО: Хајди Клум во врска со 16 години помладиот познат музичар?

Германската манекенка хајди Клум (44) е фотографирана со младиот музичар Том Каулиц, па започнаа и шпекулациите дека таа сепак ја пронашла својата среќа.

Имено, убавицата синоќа е сликана како ја напушта ноќната забава под рака со 28 годишниот член на бендот „Токио хотел“.

Том пред две години ги потпиша документите за развод од сопругата со која беше во брак само една година, а оттогаш неколку пати изјавуваше дека е слободен.

Хајди пак зад себе има неколку брака и бурни врски. Таа оваа ќе биде уште една во низата или ќе следи мирен период за манекенката останува ќе покаже времето.

Најнови вести

Коронавирус