среда, 5. октомври 2022. Вести денес: 133
home Познати

ФОТО: Хајди Клум ги покажа градите и откри за кого навива на ЕУРО 2020

ФОТО: Хајди Клум ги покажа градите и откри за кого навива на ЕУРО 2020

Манекенката Хајди Клум очигледно внимателно го следи Европското фудбалско првенство.

Вчера таа објави фотографија во фудбалски дрес и покажа за кого навива.

-Германија, среќно денеска, напиша Хајди вчера.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum)

Дресот кој го претворила во краток топ,го откри нејзиниот рамен стомак, а едвај успеа да ги покрие градите.

Со дресот таа облекла и долен ден црн костим за капење.

Сепак, на Германија не и помогна ниту нејзината поддршка. Селекцијата загуби од Франција со 1:0.

Најнови вести

Коронавирус