вторник, 4. август 2020. Вести денес: 87
home Познати

ФОТО: Градите во прв план, поранешната жена на Аца Лукас со „жешко“ селфи

ФОТО: Градите во прв план, поранешната жена на Аца Лукас со „жешко“ селфи

Поранешната сопруга на Аца Лукас ги изненади нејзините следбеници на инстаграм со едно жешко селфи.

Бикинито што го носеше Соња Вуксановиќ докажа дека за неа започна летната сезона. Летната сезона го започна и трендот да се сликаат сите јавни личности по бикини па така и поранешната сопруга на Аца Лукас.

Таа објави фотографија како се разладува во базен и остави многу да фантазираат.

Градите и останаа во прв план. Погледнете:

Коронавирус