понеделник, 10. мај 2021. Вести денес: 0
home Познати

ФОТО: Градите и ѕиркаат од под бикинито- ќерката на Хелена Роза е вистинска убавица во танга на плажа

ФОТО: Градите и ѕиркаат од под бикинито- ќерката на Хелена Роза е вистинска убавица во танга на плажа

Некогашната водителка Хелена Роза заедно со своето семејство веќе долги години живее и работи во Австралија.

Нејзината ќерка од првиот брак, Кјара Гоља порасна во вистинска убавица. Кјара често на социјалните мрежи објавува и секси фотографии.

 

View this post on Instagram

 

Jurassic 3.0 ? #halloween

A post shared by kiˈɑːrə/ kee-AR-ə (@kjaragolja) on

 

View this post on Instagram

 

I can finally post the rest of my beach photos ☺️ #auckland #bikini #vdmthelabel #summer

A post shared by kiˈɑːrə/ kee-AR-ə (@kjaragolja) on

 

View this post on Instagram

 

I REALLY don’t want summer to end ☀️ @boutinela #auckland #bikini #nzsummer #summer #boutinelababe

A post shared by kiˈɑːrə/ kee-AR-ə (@kjaragolja) on

Овој пат таа позираше во бикини и ги покажа своите облини.

Погледнете во галеријата:

 

View this post on Instagram

 

Beach spam ??

A post shared by kiˈɑːrə/ kee-AR-ə (@kjaragolja) on

Коронавирус