понеделник, 17. февруари 2020. Вести денес: 122
home Познати

ФОТО: Гори Инстаграм од жешката фотографија на Ријана во провидна долна облека

ФОТО: Гори Инстаграм од жешката фотографија на Ријана во провидна долна облека

Светски познатата пејачка Ријана од пред извесно време почна да се занимава со дизајнирање и продажба на долна облека која го носи нејзиниот потпис.

За раклама на парчињата долна облека најчесто го користи своето раскошно тело, а во најновите фотографии презентираше градник и гаќички во ровова нијанса , изработени специјално за денот на вљубените.

 

View this post on Instagram

 

For the ❤️ of X. Get ready for @savagexfenty’s Valentine’s Day styles – out Jan. 9th!

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

Долната облека е транспарентна, па токму ваквото жешко издание на Рири го запали Инстаграм.

Веројатно оваа секси реклама е доволна за припадниците на посилниот пол да им купат за денот на вљубените на своите партнерки едно вакво секси комплетече.

Но, со оглед на тоа дека им се допадна и на многу обожавателки, сугурно има многу такви кои веќе се подновиле со ваква долна облека од познатата пејачка од Барбадос.

 

View this post on Instagram

 

This Valentine’s Day is all about you! Fall in 💗 with my newest @savagexfenty’s vday collection – out now!! savagex.com

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on