четврток, 28. мај 2020. Вести денес: 127
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

ФОТО: Гори Инстаграм, Карлеуша со градите на „изволте“

ФОТО: Гори Инстаграм, Карлеуша со градите на „изволте“

Јелена Карлеуша на настап во ноќен клуб се појави во најпровокативо издание досега. Пејачката облечена во проѕирно „боди“ со само ленти на интимните делови објави фотографија на Инстаграм. Се чини дека Карлеуша никогаш не престанува да изненадува.

Коронавирус