понеделник, 5. декември 2022. Вести денес: 178
home Познати

ФОТО: Гори Инстаграм, Ирина Шаек топлес во танга

ФОТО: Гори Инстаграм, Ирина Шаек топлес во танга

Атрактивната Ирина Шаек објави фотографија на Инстаграм од ново снимање каде позира на плажа во жолта танга и сандали со високи потпетици.

Да за да не открие премногу таа градите ги прекрила со раката.

Триесет и пет годишната манекенка во топлес повторно покажа зошто ја нарекуваат најпривлечната жена во светот.

За потсетување најпопуларната манекенка неодамна е фатена во романтичен одмор во Франција со раперот Канје Вест.

 

Коронавирус