четврток, 28. мај 2020. Вести денес: 123
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

ФОТО: Големите гради на Лидија “врескаат“ од нејзиниот костим за капење

ФОТО: Големите гради на Лидија “врескаат“ од нејзиниот костим за капење

Лидија Вукичевиќ има 57 години, но нејзината возраст е само бројка. Популарната српска актерка, легендарната Виолета Попадиќ од хит серијата „Подобар живот“ е секогаш во фокусот на балканската јавност. Се чини како да не старее.

Со најновите – жешки, затемнети и сексипилни фотографии во базен, Лидија го зачини „Инстаграм“ и дефинитивно го зголеми притисокот кај машките фанови!

– Уживање … и како друго – само напиша актерката, која најде одличен начин да се олади.

Фотографиите од базенот во симпатичен костим за капење и во секси пози, па дури и повеќе секси, ги покажуваат бруталните атрибути на Лидија, а на крај се поставува прашањето кој ја има честа да ја наслика убавата и згодна актерка во овој провокативен стил?

Нема дилема дека е „бомба“…

 

Коронавирус