понеделник, 23. ноември 2020. Вести денес: 122
home Познати

ФOTO: Голема радост во домот на Маја и Дарко Панчеви

ФOTO: Голема радост во домот на Маја и Дарко Панчеви

Голема радост во домот на Маја и Дарко Панчеви, нивната ќерка славеше матура, а Маја со коментарот на фотографијата ги насмеа сите.

Имено, таа напиша ќерка и да си дојде дома до 3 часот.

Коронавирус