сабота, 28. ноември 2020. Вести денес: 94
home Познати

ФОТО: Голема промена – Лоба има нова фризура, но и нова љубов

ФОТО: Голема промена – Лоба има нова фризура, но и нова љубов

Македонската пејачка се одлучи на драстична промена. Овој пат таа ја промени бојата на косата и додаде розева нијанса.

Викторија Лоба е секогаш препознатлива по својата руса коса, но мора да сепризнае дека и оваа боја одлично ѝ прилега.

Светло розе дефинитивно ми е fave ? #roseblonde

A post shared by L О B А ♥️ (@victorialoba) on

Како што велат, кога жената ја менува бојата на косата ја менува и љубовта.

Нејзина нова љубов е нејзиниот нов автомобил со кој се пофали на социјалните мрежи, погледнете.

#HeyMercedes let’s go for a late night drive and get away for a while ?

A post shared by L О B А ♥️ (@victorialoba) on

Коронавирус