петок, 4. декември 2020. Вести денес: 163
home Познати

ФОТО: Гола на балкон од хотелска соба, Нивес Целзиус ви посакува добро утро

ФОТО: Гола на балкон од хотелска соба, Нивес Целзиус ви посакува добро утро

Познатата хрватска старлета, Нивес Целзиус, утрово на своите фанови им посака добро утро така што се сликаше гола на балконот од еден хотел.

Коронавирус