среда, 18. мај 2022. Вести денес: 192
home Познати

ФОТО: Гоца Тржан се соблече на плажа, лавина коментари за нејзиното тело

ФОТО: Гоца Тржан се соблече на плажа, лавина коментари за нејзиното тело

Српската пејачка Гоца Тржан (45) оваа година летува на Лефкада во Грција.

Таа ги запали социјалните мрежи со објавата на новите фотографии, на кои на покажува одличната фигура на телото.

Гоца позираше во бикини на песочната плажа и ги откри и своите тетоважи.

 

Најнови вести

Коронавирус