недела, 5. декември 2021. Вести денес: 79
home Познати

ФОТО: Го знаеме како Талат од „Преспав“- Актерот се разголе

ФОТО: Го знаеме како Талат од „Преспав“- Актерот се разголе

Дритон Вејсели се прослави со легендарната улога на Талат во Преспав, а доби и награда на Златна Бубамара за улогата.

На социјалните мрежи тој не е премногу активен, од време на време знае да објави некоја фотографија и да ги извести фановите за неговите активности и ангажмани, а овој пат се разголе и објави фотографија од базен.

Коронавирус