сабота, 5. декември 2020. Вести денес: 98
home Познати

ФОТО: Го сруши Инстаграм – ќерката на Шербеџија гола чита книга

ФОТО: Го сруши Инстаграм – ќерката на Шербеџија гола чита книга

Ќерката на легендарниот Раде Шербеџија во последно време жари и пали на Инстаграм.

Откако пред неколку денови објави фотографија со влакна под пазувите, сега се соблече гола и читаше книга, погледнете.

??

A post shared by Mimi Šerbedžija (@rareformofmimerz) on

Коронавирус