вторник, 3. август 2021. Вести денес: 174
home Познати

(ФОТО) Го помати умот на мажите! Дара Бубамара објави слика од плажа во Грција

(ФОТО) Го помати умот на мажите! Дара Бубамара објави слика од плажа во Грција

Пеачката Дара Бубамара, чим се отворија границите на Србија со Грција, ги спакувала куферите и отпатувала на еден од островите на Грција.

Иако не е познато дали се наоѓа во друштво на новиот дечко или си донела другарка, Дара се труди максимално да ужива во морето. Секојдневно објавува слики од плажа, како пие шампањ, а фановите ги израдува со фотографијата во купаќи.

 

View this post on Instagram

 

??

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on

Коктел, овошје и лежалка биле доволни за пеачката да го пронајде својот мир, а фотографијата во купаќи веднаш добила голем број на коментари. Едни тврдат дека никогаш подобро не изгледала, а други дека претерала со обработка на фотографијата, а трети пак дека би сакале да ја допрат.

 

Најнови вести

Коронавирус