среда, 27. јануари 2021. Вести денес: 0
home Познати

ФОТО: Го накити дворот со новогодишна декорација како на филмовите – Драгана Мирковиќ не издржа, а да не се пофали !

Пејачката дефинитивно е подготвена за претстојните празници.
ФОТО: Го накити дворот со новогодишна декорација како на филмовите – Драгана Мирковиќ не издржа, а да не се пофали !

Драгана Мирковиќ украси еден агол од својот замок и веднаш се пофали на Инстаграм.

Пејачката направи вистинска новогодишна идила, а покрај елката, ирвасите и другите украси, таа покажа и убаво украсено огниште.

Многумина забележаа дека Драгана годинава повеќе го украсува својот дом, а останува да видиме дали всушност штотуку започнала со украсување.

Погледнете ја годинашната и минатогодишната магија во домот на пејачката!

Коронавирус