вторник, 24. ноември 2020. Вести денес: 0
home Познати

ФОТО: Ѓоковиќ заљубени како тинејџери- Јелена прошета со здолниште од 30 евра

ФОТО: Ѓоковиќ заљубени како тинејџери- Јелена прошета со здолниште од 30 евра

Фотографии од Новак и Јелена Ѓоковиќ во Марбеља се хит низ медиумите ширум светот, а модниот свет зборува за овој фустан кој Јелена ја носеше на плажа.

Јелена и Новак изгледаат како заљубени тинејџери, а посебно внимание привлече здолништето кое го носи сопругата на светскиот првак во тенис.

Станува збор за парче облека кое настанало во соработка меѓу Стела Мекартни и еден познат спортски бренд, а направена е од рециклирани материјали, што е уште еден плус покрај цената.

Инаку, здолништето сега е на попуст и чини 33 долари, односно 1.800 денари.

Коронавирус