среда, 22. јуни 2022. Вести денес: 154
АКТУЕЛНО

Падна владата во Бугарија, Кирил Петков повеќе не е премиер

home Познати

ФОТО: Георгина со порака до фановите: Носете маска задолжително

ФОТО: Георгина со порака до фановите: Носете маска задолжително

Кристијано Роналдо и Георгина со семејството се вратија во Торино и ќе мораат да минат низ задолжителен 14-дневен карантин. На островот Мадеира во Португалија уживаа во природата, но сега повторно се враќаат на градскиот живот во Торино. Сепак, Георгина си најде веднаш розева варијанта и порача задолжително да се носат маски, секако и истакнувајќи го телото како адут…

Коронавирус