недела, 20. јуни 2021. Вести денес: 68
home Познати

ФОТО: Георгина Родригез вака пружи алишта, „брутално“ и „бомбастично“

ФОТО: Георгина Родригез вака пружи алишта, „брутално“ и „бомбастично“

Георгина Родригез моментално е со Роналдо во изолација во нивната семејна куќа во Португалија, а изгледа дека убавицата се одлучила да ги преземе домашните работи.

Објавила фотографија на која пружа алишта, но попатно се пофалила и со својот совршен задник во танга, кој го виделе речиси 18 милиони следбеници.

„Алиштата се пружени“, напишала Георгина, но според коментарите, никој не ја забележал облеката.

 

View this post on Instagram

 

Paños al aire ??? @aloyoga

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

„Брутално“, „Бомбастично“, „Го сруши интернетот“, се само некои од коментарите, но некои имале и приговор.

„Ја сакам Џо, таа е боженствена, прекрасна во секоја смисла, но мора ли постојано сè да покажува“, гласел еден од коментарите.

ЕУРО 2020

Македонија