петок, 4. декември 2020. Вести денес: 37
home Познати

ФОТО: Георгина повторно ги излуде мажите

ФОТО: Георгина повторно ги излуде мажите

Девојката на Кристијано Роналдо, Георгина Родригез, повторно измами воздишки кај мажите со сексапилна фотографија која ја сподели на социјалната мрежа „Инстаграм“.

Одморот за парот заврши, а додека Роналдо е на подготовки во Јувентус, Георгина го троши слободното време во вежбалница. Убавата девојка сподели фотографија на социјалните мрежи додека вежба, па доби многу позитивни коментари од мажите, кои го загубија умот.

 

 

View this post on Instagram

 

Buenos días con energía ? @aloyoga

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Фотографијата ја „лајкуваа“ околу еден и пол луѓе кои се следбеници на понежната половина на Роналдо.

Извор: gol.mk

 

 

Коронавирус