сабота, 16. јануари 2021. Вести денес: 76
home Познати

Фото: Георгина на Ронадло во секси боди

Фото: Георгина на Ронадло во секси боди

Атрактивната Георгина Родригез свршеницата на еден од најдобрите светски фудбалери, ПортугалецотКристијано Роналдо, повторно ги „вжешти“ социјалните мрежи.

26 годишната Георгина која има дури 22 милиони следбеници на социјалните мрежи со провокативна фотка уште еднаш ги воодушеви своите фанови.

Герогина на фотката позира во секси свилено боди кое ги истакна нејзините бујни облини.

Коронавирус