петок, 10. јули 2020. Вести денес: 17
МЕГА БОМБА

Еве ја целата листа: Речиси цело семејство Заеви, министри, градоначалници и функционери на СДСМ добија кривични од Боки 13

home Познати

ФОТО: Георгина му „сплете“ нов имиџ на Роналдо

ФОТО: Георгина му „сплете“ нов имиџ на Роналдо

Деовјката на Кристијано Роналдо, Георгина Родригез му „сплете“ нов имиџ на Португалецот.

Роналдо е негативен на Ковид-19, продолжи со тренинзи, има и нов имиџ.

Георгина му направи нови плетенки на Роналдо кој уживаше во нејзината прегратка.

Парламентарни избори 2020