среда, 19. јануари 2022. Вести денес: 2
home Познати

ФОТО: Георгина им ја „замрзна крвта“ на фановите со последната фотка во долна облека

ФОТО: Георгина им ја „замрзна крвта“ на фановите со последната фотка во долна облека

Партнерката на Кристијано Роналдо, Георгина Родригез, е доста активна на Инстаграм каде постојано споделува фотографии кои со нетрпение ги очекуваат нејзините следбеници.

Последната е дел од нејзината заедничка кампања со италијанскиот бренд за долна облека „Yamamay“. Таа се појавува во секси модел од пролетната колекција и вторпат во една недела го привлекува вниманието на јавноста со својата убавина.

Претходно, девојката на еден од најдобрите светски фудбалери сподели на кој начин прави јога во приватната вежбалница.

 

 

View this post on Instagram

 

“Una manzana al día del médico te libraría” ? @aloyoga

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Коронавирус