понеделник, 19. октомври 2020. Вести денес: 119
home Познати

ФОТО: Георгина го испрати Роналдо на натпревар со Лацио речиси гола од луксузната јахта

ФОТО: Георгина го испрати Роналдо на натпревар со Лацио речиси гола од луксузната јахта

Георгина Родригез повторно го бранува Инстаграм, објави фотографија со која повторно го привлече вниманието на фановите.

Роналдо и Јувентус вечерва играат дерби со Лацио во Торино, Георгина му посака успех на Португалецот со жешка фотографија.

Коронавирус