сабота, 5. декември 2020. Вести денес: 86
home Познати

ФОТО ГАЛЕРИЈА: Таа е најсекси жена за 2018 година

ФОТО ГАЛЕРИЈА: Таа е најсекси жена за 2018 година

Американскиот топ модел Кејт Аптон, сопругата на бејзболистот Џастин Верландер, излезе на насловната страна на списанието Максим облечена во провокативна облека.

Таа од списанието е избрана за американска убавица бр.1 меѓу најсексапилните жени за 2018 година.

Фотографијата со Кејт беше снимена во Израел од познатиот француски моден фотограф Жил Бенсимон, кој е поранешен сопруг на супермоделот Ел Мекферсон, позната како „Телото“.

Desert heat ? #MaximHot100 @maximmag

A post shared by Kate Upton (@kateupton) on

#MetGala #MetHeavenlyBodies

A post shared by Kate Upton (@kateupton) on

NY state of mind

A post shared by Kate Upton (@kateupton) on

Wearing #michaelkors in #thedailysummer

A post shared by Kate Upton (@kateupton) on

??

A post shared by Kate Upton (@kateupton) on

? #VFOscars

A post shared by Kate Upton (@kateupton) on

? #SISwim 2018

A post shared by Kate Upton (@kateupton) on

Antarctica flashbacks during this cold winter! ❄️ #tbt

A post shared by Kate Upton (@kateupton) on

Коронавирус