четврток, 9. декември 2021. Вести денес: 1
home Познати

ФОТО ГАЛЕРИЈА: Ова е српската Ријана- дали оправдано го носи овој прекар?

ФОТО ГАЛЕРИЈА: Ова е српската Ријана- дали оправдано го носи овој прекар?

Ќерката на познатиот српски пејач Миле Китиќ, Елена, многумина ја поврзуваат со Ријана.

Покрај сличниот надворешен изглед, имаат уште нешто заедничко… професијата.

Иако нивните музички правци се различни, двете имаат жешки и провокативни настапи.

Коронавирус