понеделник, 25. октомври 2021. Вести денес: 184
home Познати

ФОТО ГАЛЕРИЈА: Дара Бубамара повторно провоцира, градите во преден план

ФОТО ГАЛЕРИЈА: Дара Бубамара повторно провоцира, градите во преден план

Дара Бубамара не седи мирна. Познатата пејачка по скандалозното видео, повторно почна д провоцира. Дара за својот настап одбра провокативна комбинација на која во преден план се големите гради.

Извор: telegraf.rs

 

Најнови вести

Локални избори 2021