сабота, 16. јануари 2021. Вести денес: 0
home Познати

ФОТО: Фановите загрижени за пејачката- Изгледа како жив костур

ФОТО: Фановите загрижени за пејачката- Изгледа како жив костур

Селин Дион, една од најпопуларните светски пејачки, во последно време ги загрижува фановите. Таа се повеќе слабее и делува анорексично.

Таа неодамна изјави дека игра балет што одамна било нејзин сон, а тоа барало доста напор од неа.

Коронавирус