сабота, 8. мај 2021. Вести денес: 0
home Познати

ФОТО: Фановите подзинаа- Карлеуша облече мини фустан кој кога ќе видите што има кај меѓуножјето ќе останете во шок

ФОТО: Фановите подзинаа- Карлеуша облече мини фустан кој кога ќе видите што има кај меѓуножјето ќе останете во шок

Јелена Карлеуша денеска се појави на снимањето на „Ѕвездите на гранд“, а пејачката во студиото се појави во несекојдневна креација од која фановите останаа со подотворени усти.

Имено пејачката носеше светло сино сако, црн топ и мини фустан на кои имаше апликација од која фановите останаа изненадени.

Се работи за животинска глава со отворена уста која се наоѓа кај меѓуножјето на пејачката, а освен тоа пејачката го покажа и стегнатиот стомак, погледнете.

Коронавирус