сабота, 24. август 2019. Вести денес: 60
home Познати

ФОТО: Еве што кажа Дара Бубамара за новата порно афера

ФОТО: Еве што кажа Дара Бубамара за новата порно афера

На порталот informer.rs излезе интересена стрип сатира околу новата порно афера на пејачката Дара Бубамара, за што точно се работи ви прелагаме да видите од фотографијата подоле.

Извор и Фото: informer.rs