петок, 15. октомври 2021. Вести денес: 215
home Познати

ФОТО: Еве какви мажи сака Мелита

ФОТО: Еве какви мажи сака Мелита

Не си папучар ако ја размазиш жената, ја научиш на добрина, да ја навикнеш на внимание. Тоа се манири на големи луѓе. Таквите се посебни – ваква порака испрати сексапилната Мелита.

Секако нејзиниот пост е пропратен со нејзини разголени фотографии на кои ја истакнува нејзината фигура.

Најнови вести

Коронавирус