среда, 8. февруари 2023. Вести денес: 70
АКТУЕЛНО

Огромен број човечки жртви во земјотресот, Турција поместена за три метри

home Познати

ФОТО: Еве како изгледал Урко со долга коса

ФОТО: Еве како изгледал Урко со долга коса

Дејан Митревски, попознат како Урко во своите тинејџерски денови имал долга коса. Митревски на сите ни е познат по неговиот мускулест изглед и келавата глава, но тоа не било така и во неговите тинејџерски денови.