понеделник, 26. септември 2022. Вести денес: 124
home Познати

ФОТО: Емина Јаховиќ преживеа сообраќајна несреќа, се огласи на социјалните мрежи

ФОТО: Емина Јаховиќ преживеа сообраќајна несреќа, се огласи на социјалните мрежи

Пејачката Емина Јаховиќ доживеала сообраќајна несреќа и по тој повод се огласи на социјалните мрежи.

-Драги пријатели, само да ве информирам дека се чувствувам добро по судирот со автомобил и животот не ми е во опасност како што пишуваа некои медиуми. На снимање сум во Белград, а иако сум малку во шок морам да продолжам да работам вечер. Ви благодарам на поддршката, ви праќам многу љубов, напиша Емина на социјалните мрежи.

Како што јавуваат српските медиуми, Емина се чувствува добро, а има неколку модринки. По несреќата примила инфузија, па продолжила со снимање на спот.

Најнови вести

Коронавирус