вторник, 18. јануари 2022. Вести денес: 111
home Познати

ФОТО: Емилија Розман како од мајка родена

ФОТО: Емилија Розман како од мајка родена

Неодамна од содржините на „Вистина“ можевте да прочитате дека момците од ДНК, Панчо и Андреј, снимаат спот за песната „Ромео и Јулија“, а во истиот кој се уште е во изработка. Тие многупати се докажаа во создавањето харем од убавици, а така е и овој пат.

Една од нив, која според приложеното ќе биде главната протагонистка,  е атрактивната македонска манекенка Емилија Розман која за потребите на спотот се соблече „пиштол гола“.

Легната на долари, Емилија има да подари брутална провокација од своето згодно тело и минимално покриената интима со доларчиња.

Исплазен јазик, бушава коса и заводлив поглед, Розман предизвика внимание на социјалната мрежа Инстаграм, а следбениците и пријателите и порачаа дека е вистинска секс бомба. Но, оној кој ја подготвувал сценографијата и ги реди парите, очигледно ја имал најубавата перспектива од глетката.

< class="wp-caption aligncenter">

Модерната и гола Јулија, веќе ни е позната, а кој ќе биде нејзиниот Ромео, останува да видиме наскоро…

Коронавирус