петок, 23. октомври 2020. Вести денес: 124
home Познати

ФОТО: Емили Ратајковски е совршена во бикини

ФОТО: Емили Ратајковски е совршена во бикини

Емили Ратајковски не престануава да не изненадува ова лето. Таа овој пат ужива на островот Бермуда во костим за капење во кој изгледа совршено.

Таа не издржи да не се фотографира и да сподели со јавноста неколку провокативни фотографии од нејзиното перфектно тело.

 

Коронавирус