понеделник, 23. ноември 2020. Вести денес: 164
home Познати

ФОТО: Емили Рајтаковски позираше пиштол гола на Инстаграм

ФОТО: Емили Рајтаковски позираше пиштол гола на Инстаграм

Емили Рајтаковски која важи за убавица  и постојано провоцира со фотогафии, отиде чекор понапред и позираше пиштол гола.

Убавата 28-годишна манекенка и модел, пали и жари на социјалните мрежи. Погледнете ја:

Коронавирус