петок, 31. март 2023. Вести денес: 136
home Познати

ФОТО: Емили објави фотографија во танга и собра над милион лајкови- има и зошто

ФОТО: Емили објави фотографија во танга и собра над милион лајкови- има и зошто

Емили Ратајковски, по сè изгледа, не планира во скора иднина да почне да објавува фотки на кои ќе има повеќе облека од гола кожа.

Веќе не е некоја вест (повеќе е глетка) кога таа ќе распали со нова доза провокација и сексапил на Инстаграм, но мора да се признае дека со секоја своја нова објава е покреативна од претходната.

Кога професионалец ќе го земе апаратот во раце, а пред него е жешката Емили – тогаш фотографијата добива друга димензија.

? @inamorataswim ? @livincool

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Како нејзината последна објавена на Инстаграм (таа погоре) од 1,2 милиони „лајкови“.