петок, 27. ноември 2020. Вести денес: 46
home Познати

ФОТО: Елса Хоск уште еднаш покажа зошто е една од најатрактивните манекенки

ФОТО: Елса Хоск уште еднаш покажа зошто е една од најатрактивните манекенки

Елса Хоск е еден од најпопуларните ангели на Victoria’s Secret со потекло од Шведска. Таа е една од манекенките која сака да го покаже својот сексипил пред фанвоите и нема никаков проблем со тоа. Еве уште еден доказ дека таа е една од најатрактивните манекенки денеска…

Коронавирус