петок, 5. март 2021. Вести денес: 0
home Познати

ФОТО: Елена Ристеска на одмор со другарките- девојките лудо се забавуваат во бикини

ФОТО: Елена Ристеска на одмор со другарките- девојките лудо се забавуваат во бикини

Поп пејачката Елена Ристеска летните денови ги поминува малку во Скопје, малку на Миконос, малку во Охрид.

На својата последна објава Елена со своите три другарки позираше во костим за капење, а во преден план беа нејзините бујни гради.

Во опис на фотографијата таа напиша: „Момачко Влатко“

 

View this post on Instagram

 

Момачко Влатко ??? @tamaragrujovic @mersihaakazim @ivanapopcev #girlsgirlsgirls #beach #havingfun

A post shared by ELENA RISTESKA ARTIST (@elenaristeska_era) on

 

View this post on Instagram

 

#girls @tamaragrujovic @mersihaakazim @ivanapopcev

A post shared by ELENA RISTESKA ARTIST (@elenaristeska_era) on

Најнови вести

Коронавирус