понеделник, 28. ноември 2022. Вести денес: 166
home Познати

ФОТО: Елена Ристеска ја пронајде својата среќа

ФОТО: Елена Ристеска ја пронајде својата среќа

Добро познато е дека детелинките со четири листа носат среќа, на оној кој ќе успее да ги пронајде во мноштвото детелинки со три листа.

Тоа и успеа и на нашата пејачка Елена Ристеска, па својата детелинка одлучи да ја овековечи со фотографија која ја објави на својот Инстаграм профил.

Најнови вести

Коронавирус