сабота, 23. октомври 2021. Вести денес: 31
home Познати

ФОТО: Екс водителката и нејзиниот лош фотошоп, Мелита јавно се избламира

ФОТО: Екс водителката и нејзиниот лош фотошоп, Мелита јавно се избламира

Македонската екс водителка, Мелита Ракичевиќ не престанува да објавува провокативни фотографии на социјалните мрежи.

Но, по се изгледа дека Мелита малку повеќе си поиграла со фотошопот, па од провокативни, фотографиите стана смешни.

Имено таа пред неколку часа на својот Инстаграм профил објави фотографија во мрежести хулахопки и корсет, кога прв пат ќе ја видите фотографијата од градите на Мелита нема да го приметите лошиот фотошоп кој таа го има употребено на нејзината десна нога.

Погледнете ја фотографијата:

Локални избори 2021